Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-23, 16:37   #1338
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zrobiłam na spirycie, 10%. Nic mnie nie piekło, tylko miałam uczucie lekko ściąganej twarzy. Ponieważ nie piekło, to trzymałam ponad kwadrans, zmyłam mydłem Bambino, przetarłam tonikiem, położyłam serum łagodzące i filtr. Przez jakiś jeszcze czas czułam to dziwne ściągnięcie skóry, ale nic poza tym. Efektów wizualnych - zero. Zobaczymy za 3-4 dni.



Myślałam ostatnio o szałwii (ale parzonym suszu), głównie w kwestii skóry głowy, bo staram się ją przyzwyczaić do rzadszego mycia. Ale na twarz też bym nie pogardziła. Ewentualnie szałwiowy olejek eteryczny? Dawno już nie miałam żadnych olejków, a tego nigdy.
Szałkwia jest naprawdę super. Był czas że miałam non stop wysyp, jakieś brzydkie ropne krostki . Uźywałam szalwi jak toniku( naparu). Pięknie przyspiesza gojenie . Nie jest też inwazyjny.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja z tego czekania to już w piątek stałam w kolejce do okienka na poczcie, żeby się pytać co z moją paczką

Nic jeszcze nie słyszałam o Clair, zaraz sobie poszukam. Ja się bardzo dobrze czuję w chłodnej kolorystyce i ewentualnie neutralnej (niestety nazwa "neutral" jest trochę za często używana i naginana, gdy się okazuje, że w rzeczywistości kolor jest ewidentnie ciepły). Bardzo ciężko mi trafić np z dobrze dobranym cieniem do brwi czy farbą do włosów nie wpadającą w cegłę Więc rzeczywiście kaszmir u Ciebie jak znalazł To na razie moje pierwsze wrażenie, zobaczę jutro, jak nałożę go na twarz, może się ładnie stopi ze skórą.

To trzymam kciuki za migdała, tzn za Ciebie i Twoją twarz A chcesz zrobić na spirycie?
Do tej pory szukam cienia do brwi.. Obok tuszu to mój must have . Nie mogę trafić.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora