Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - therm line S
Wątek: therm line S
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 15:49   #24
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Rocusiowa Pokaż wiadomość
A no i zaczęłam program z activią bo często mam tak, że mam wrażenie jakby mi miał za chwilę brzuch pęknąć...
Miałam podobnie, ale odkąd "przeszłam na dietę" (bo mnie to raczej w cudzysłowie bo porostu zaczęłam jeść zdrowiej i mniej.) problemy znikły

Co do ćwiczeń.. To codziennie ruch tzn. albo rowerek albo basen.. Na basenie staram się pływać bez przerw ok.45min, na rowerku ok.60min. no i robiłam owego czasu brzuszki wieczorem ale na razie nie widzę większego sensu bo ja chce raczej spalić tłuszczyk a nie budować miesnie
A co do samego TLS to faktycznie działa szybciutko jak jest ruch. Ja teraz z racji matur ruch miałam raczej zerowy i waga nie drgnęła od dobrych 2 tyg jak nie więcej;/
A tak wg... to ile kg chciałabyś zrzucić? bo wiesz trzeba z głowa wszytko żeby nie było jojo zdrowe jedzenie, mniej słodyczy dożo wody... i ruch!! aeroby najlepiej->> skakanka , rowerek, biegi itp
Każdy musi tak naprawdę znaleźć sam sposób na siebie:P
Ja np wiem że diety "głodówki" u mnie odpadają... bo może i bym wytrwała, choć wątpię później wróciłabym do normalnego jedzenia i tyłabym od nowa. Dlatego po prostu powoli zmieniałam tryb życia jedzenie żeby się przyzwyczaić, dlatego nie odmawiam sobie tego co lubię tylko wszystko w granicach zdrowego rozsądku:P I powiem Ci jak się przyzwyczaiłam do ruchu tak teraz bez niego czuję jak mi bark energii hahha xD dawniej mi się to nie zdarzało
__________________
1 maj 2015

Edytowane przez Watorzynka
Czas edycji: 2010-05-14 o 14:41
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując