Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-02, 08:25   #2915
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez drielka Pokaż wiadomość
Oba sera stosuję naprzemiennie i naprawdę jestem baaaardzo zadowolona za swojej skóry - pory się zwęziły, jest matowa, blada, znikają przebarwienia pigmentacyjne i pokomarowe
Lubię bardzo AZELO, bo po nim cera jest od razu aksamitna, matowa. Jest świetne na dzień jako baza. To taki rzadki, biały płyn, nietłusty.
LEMON z kolei świetnie nawilża, regeneruje i natłuszcza, np. po kwasach. I na zimę jak znalazł Ale to olejek, więc nie daje takiego pięknego, natychmiastowego efektu gładkiej skóry jak azelo.
drielko czy mogłabyś mi powiedzieć jak stosujesz te 3 serumy, bo chcialam kupić taki sam zestaw i myslałam tak: lemon i antyoksydacyjne na noc na zmianę a Azelo na dzień jak baza ( skoro mówisz że się nadaje) - dąże do cery nieksazitelnej i gładkiej nie koniecznie białej jak Ty , ale mam fatalną cerę także musze próbować wszystkiego
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora