Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-03, 13:06   #2928
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez siostra9 Pokaż wiadomość
Tak samo jest napisane przy serum AZELO-oliwkowe czyli rozumię ze tez nie musze narazie stosować żadnych filtrów, ale gdy słońce zacznie bardziej świecić - wiosna, to juz dobrze bybyło jakiegoś używać tak?? dobrze rozumię, czy skoro jest napisane ze nadaje się na lato to nie muszę?? (bo przyznaje bicia, że jak juz zdarza mi się używać to jakis małych filtrów ktore wiadomo prawie nie chronią). Dlatego dobrze wcześniej o to zapytać.

Z kolei przy Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF nic takiego nie jest napisane ze mozna stosować latem, a jest tam kwas Ferulowy (bo to chyba o nie chodzi) czy zatem dobrzeby było stosować jakis filtr teraz??

i jeszcze jedno pytanie- zdaje sobie sprawę że głupie ale ...
czy jak stosuje te serumy przy ktorych należy nakładać filtr na noc to też muszę się filtrować
kwas ferulowy nie ma działania złuszczającego, nie każdy kwas złuszcza skórę kwas ferulowy to antyoksydant, wzmacniający fotoprotekcyjne działanie tego serum, świetnie nadającego się zatem pod filtry - jako taka druga 'linia obrony' - chroniąca skórę zarówno przed szkodliwym wpływem promieniowania uv, jak i potencjalnym wolnym rodnikom generowanym przez sam filtr. ale ten kwas sam w sobie nie wymusza stosowania filtrów.
Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
no tak, brak przecinka i mozna różnie zinterpretowac
przy flavo c nie trzeba sie filtrowac
dokładnie
ale należy pamiętać że filtry to pierwsza rzecz, o której należy pamiętać w profilaktyce starzenia się skóry, bo to promieniowanie uv głównie odpowiada za powstawanie zmarszczek.
Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
narazie orzechowy olejek jest ok
a nie wiesz po jakim czasie będzie wiaodmo czy mnie nie zapycha ...sezamowy zapchał mnie po 1 dniu....ale nie wiem czy to reguła?


dziewczyny mam jeszcze pytanie czy gdzieś mozna dostac w sprzedaży czysty Emulgator - Glyceryl cocoate?
bo na razie do mycia stosuję żel do higieny intymnej rosmana w połączeniu z olejkiem orzechowym i tak sie zastanawiam czy składniki z tego żelu moga mnie jakoś zapchać ? jak stosowłaam olejek myjący pomaranczowy to był super...ale teraz skonczył mi sie i potrzebuję jakoś sobie poradzić bez niego (Bo samego jego nie będe kupować)

dziewczyny...co myślicie ?

z góry dziękuję za odpowiedz
trudno tu mówić o regule, bo to bardzo indywidualna sprawa ale jeśli na razie wszystko jest ok to można mieć nadzieję, że akurat ten olej będzie dla ciebie odpowiedni
o ile mi wiadomo glyceryl cocoate jest dostępny na Mazidłach, ale ja go nie używałam, więc tutaj ci nie pomogę
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora