Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-29, 07:05   #739
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Przychodzę jako laik, który ogólnie się nie maluje ale ostatnio poszukuje dość intensywnie korektora pod oczy z opcją kryjącą. Poszłam do Inglota i usłyszałam, że jest rozświetlający (swoją drogą identyczny korektor mam za 5zł z Lovely a tam był za 38zł) i oczywiście po próbie na oku zupełnie nie tego chciałam. Potrzebuje krycia. Nie mam cieni czy worków ale mam żyły. Jestem szczupłą osobą a żyłki pod oczami są pod całym okiem plus linia nosa. Potrzebuje czegoś kryjącego ale niezbyt ciężkiego. No i wyczytałam, że na stronie kolorówka.com można samemu zrobić korektor. Tylko jak? Totalnie nie wiem co zamówić, jakie itd. Wszelkie nazwy są dla mnie obce.
Dodam, że potrzebuję odcieni różowych. A dokładnie moja cera idealnie stapia się z kolorami Ivory podkładów z Avon (przynajmniej kiedyś) czy niegdyś z Astor (teraz są już pomarańczowe). Obecnie nie używam podkładów przez ograniczenia gamy kolorystycznej na rynku (ale też jakoś nie koniecznie potrzebuje tego kosmetyku).
Co powinnam zamówić z tej strony aby ukręcić sobie korektor? W ogóle korektor mineralny będzie mi w stanie zakryć moje zielone żyłki?
Aha, nie wiem czy ma to znaczenie ale mam cerę mieszaną, skórę pod oczami choć z teorii jest delikatna to u siebie tego nie zauważyłam.
W kolorówce jest dostępna baza do korektora, jest już tam wszystko wymieszane, musisz tylko dodać pigment dla koloru, bo jest biała, są też bazy kolorystyczne do "kolorowania" podkładów i korektorów, wydaje mi się, że odcień Ivory też tam powinien być
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując