Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-05, 14:56   #2195
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez przemko12 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie. Kieruje go do wszystkich, ale oczekuje na odpowiedź od TmargoT bo z tego co widzę to ona jest taką dobrą wróżką, która umie dobrze doradzić :P

A mianowicie: na targach w Poznaniu zatrzymałem się przy stanowisku firmy LONG HAIR. Po prostu mnie zaciekawili i wziąłem ulotkę. Zadzwoniłem, porozmawiałem, poczytałem na ich stronie internetowej i chyba zamówię od nich kilka pasemek tak na spróbowanie, czy faktycznie są dobrej jakości te włosy. Ale wcześniej chciałem Cie jeszcze poprosić żebyś zobaczyła na ich stronę i swoim czujnym okiem wybadała sprawę czy wogule warto. to link: http://www.longhair.pl/index.php?pid=23

Przepraszam jeśli robię Ci tym problem

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

aha zapomniałem dodać, że raczej interesują mnie włosy indyjskie
przemko,nie wiem ,czego ode mnie oczekujesz.
trduno ocenić coś,czego się nie dotknie i nie widzi.
nie ma tam cennika włosów,więc nie mam porównania (chyba,że moje stare oko nie znalazło)
nie wiem,jakiej odpowiedzi udzielić komuś,kto zakłada włosy.
czy zalezy ci na jakości i co za tym idzie wysokiej cenie,czy raczej na niskiej cenie i sporej liczby klientek.
nie da się miec tego i tego.
można wypośrodkować i miec średnią jakość.w twoim przypadku najlepiej zamówic coś na próbe i przetestować.zobaczysz jakość włosa,czas noszenia i cenę.porównać do starych ofert i zadecydować.

w twojej branży,jak i w mojej trzeba iść z duchem czasu,modą,próbować i czasem zapłacić "frycowe",żeby na tym się nauczyć.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora