Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie -część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-22, 13:04   #1076
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam was wszystkie! Jestem tu nowa, to mója pierwsza wiadomość na tym forum, więc proszę nie bijcie jak się czymś nie popiszę ... byłam w czwartek w Krakowie i na wystawie w wielu witrynach salonów fryzjerzkich widziałam reklame Global keratin i zaciekawiona tym zabiegiem stwierdziłam, że jak wróce do domu to poszukam coś na necie i tak trafiłam tutaj . Prześledziłam troszkę ten temat (oczywiście nie cały bo jest ogromny) i mam do was pare pytań. Ja mam włosy gdzieś do połowy pleców (linia biustonosza) strasznie wysuszone rozjaśnianiem i farbowaniem. Chciałam sie was zapytać jak ten zabieg wpływa na kondycje waszych włosów? ja mam włosy lekko falowane i nawet mi sie te fale podobaja gdyby nie to że włosy mam strasznie wysyszone i końcówki mi sie wyłamują cały czas. Nawet jak zetne końcówki to po jakims tygodniu widze , że te swieżo obcięte końce robią się znowu białe i rozdwajają się. Zaznaczam że w moim wypadku nie chodzi mi o to by mieć idealnie wyprostowane włosy(jezeli osiągnęła bym taki efekt to oczywiście bym nie płakała ) , tak jak widziałam tu na waszych fotkach, które nawiasem mówiąc naprawde wyglądają wspaniale. Ja chce tym zabiegiem poprawić ogólna kondycje moich suchych kłaków. Myslicie, że to pomoże? Zastanawiam się czy właśnie ta keratyna nie pozamykała by mi tych mikro ubytków we włosach i wzmocniła mi ich struktury? Bardzo was prosze podzielcie sie swoim doświadczeniem . Czekam na wasze odpowiedzi bo nie wiem czy powinnam zamówić ten "cud" . Agnieszka
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora