Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-10, 17:14   #3184
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
witaj
ale ten czas leci.... pamiętam jak zamawiałaś.
kobitki czytam o laminowaniu włosków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=637484 - robiłyście może? po wcześniejszym szale jaki był na olejowanie- jest pewnie jest teraz na laminowanie.
Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Cholera, ja tęsknię za swoją rudą czupryną, niesamowicie! Ale włosy poniszczyłam częstym farbowaniem to walnęłam brąz. Teraz niby są lekko rudawe, bo używam "henny" venita owoc granatu, ale to nie jest to. :C
Albo za dreadami też tęsknie. Ale nie zrobiłabym drugi raz.



Ja robiłam, ale efektu WOW nie zauważyłam. Włosy są trochę bardziej ujarzmione, błyszczą się (ale to może być zasługa mojego odżywiania włosów), nie zauważyłam by były dociążone i bardzo lejące się. Jednak polecam.

Ja też laminowałam.. w sumie już drugi raz.. I powiem tak.. Nie zaszkodzi, dużo zabawy z tym nie ma bo maske i tak trzymam, ale super efektów też nie zauważyłam Włosy są bardziej sypkie i.. to chyba wszystko

Ja miałam postanowienie, że przestane robić cokolwiek z włosami, będę olejować, dbać, nie suszyć, nie prostować itd i zapuszcze swoje własne... Ale jak tak zaczęłam znów myśleć o moich clipach to chyba jednak wróce do tej metody I tak przez te kilka miesiecy moje włosy się całkiem zregenerowały. Tylko teraz nie moge pofarbować na brąz pod clipy, bo dopiero co farbowałam na rudo... Ale jak sobie doczepiłam w innym kolorze... To całkiem "fajnie" to wyglądało. Wieczorem wkleję zdjecie to mam nadzieję ze pomożecie mi ocenić czy można tak do ludzi wyjść

http://allegro.pl/cs-doczepiane-natu...592367421.html
Dziewczyny mi sie wydaje, czy to ten sam zestaw co doczepiane.pl tylko 20 zł tańszy?Nawe długości taśm te same.. Ale coś mi sie wydaje, ze o tej sprzedawczyni juz ktoś negatywnie wspominał

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2012-09-10 o 17:20
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora