Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-10, 07:32   #393
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
Te kobiety nic ciekawego nie mają w profilach, że zaczepiasz je tekstami o ładnych oczach? Gdyby do mnie facet na portalu pisał z tak słabym, nudnym tekstem, na dodatek nawiązującym tylko do mojego wyglądu (a ja np. postarałam się napisać jakiś profil), to bym go zapewne olała.



Chwalenie tego, ze ona nie pije/nie pali Wydaje Ci się, że te kobiety tam zaznaczają, że nie palą/nie piją, żeby dostać pochwały? Nie, jest to czysto informacyjne, żeby nie pisał do nich imprezowicz, któremu to będzie przeszkadzać. Albo dlatego, że same oczekują niepalących panów. Absolutnie nie dlatego, że oczekują pochwał na ten temat. Pewnie nie oczekują wręcz żadnego komentarza.

Poza tym, na litość niebios, jak można chcieć zainteresować kogoś pochwałą, że nie pali



Masz zero podejścia do kobiet, więc naprawdę posłuchaj porady wyżej i daruj sobie te portale, zamiast tego ogarnij kontakty z ludźmi i podejście ogólnie.

Dzięki! Już nie chciałam pisać, żeby nie było że tylko się czepiam, ale teksty o oczach i niepaleniu wyjątkowo słabe. W życiu nie odpisałabym na taką zaczepkę.

.... chwalić niepalenie... facepalm!
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora