Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar II
Wątek: Scent Bar II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-02, 22:13   #4829
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
A ze Spritem próbowalaś? Pycha
Ja nie cierpialam piwa jeszcze 4 lata temu - wtedy kumpel mnie namówil na takie ze Spritem i takie lubię do dziś.
A po drodze odkrylam, ze są jednak piwa, które lubię - np. Carlsberg, Heineken i Lech, które mogę pić bez Sprite. Ale już Żywiec sam mi nie smakuje.
O tak, żywiec jest nie-do-bry! (Nie wiem, czy słowo fuj jest odpowiednie ale ciśnie mi się ono na usta)

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Ale żeś trafiła Moje 3 ulubione piwa. W kolejności: Lech, Carlsberg, Heineken. Resztę piję, jak piję, ale te są wyjątkowe.
A z sokiem to moim skromnym zdaniem bezczeszczenie piwa, obrzydlistwo. I z rurką - fuj.
Kufel, jasny browar i tyle na temat.
także nie uznaję takich wynalazków, aczkolwiek nie powiem nie Gingersowi(classic lub cinnamon) w upalny dzień


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja przepraszam, jeśli kogoś urazę, ale równiez uważam, że to co się dzieje w zwiazku z rocznicą śmierci papieża, to lekka przesada. Rozumiem, ze ktos odczuwa żal z tego tytułu jak i potrzebę zamanifestowania tego zalu - ale jesli to się wiaze z zakłócaniem ruchu...? O tym, co myślę, żeby dzień 2 kwietnia uczynić swiętem państwowym (i dniem wolnym od pracy) nie będe się w ogóle wypowiadać, bo z założenia byłoby to niecenzuralne. Zdaje się, ze katolicyzm wyznaje coś takiego, jak żal w sercu - czy moze się myle? A mylić się moge, dość daleko mi do wiary katolickiej... a juz "łańcuszek szcześcia" jaki dzis dostałam sms-em - coś w rodzaju "mija 1094 dzień od śmierci papieża, roześlij tę wiadomość iluś tam osobom a wtedy wydarzy się cud" to dla mnie wręcz naigrawanie się ze śmierci tego człowieka.
Ja dostałam sms-a, i to nie był łańcuszek szczęścia tylko wiadomość od operatora: "wspomóż dzieło papieskie (nie pamiętam jakie) sms-em za jedyne 2,44

Ludzie, jak ja bym bardzo chciała życ w świeckim kraju...

Nigdy sie nie złoszczę na manifestacje (zgadzam się z ideą, czy nie), protestujące przeciwko czemuś, broniące czegoś: widzę w tym cel, dążenie do zmiany zaistniałej sytuacji.

Ale jaki sens ma wylec na ulicę bo jest czyjaś rocznica śmierci? Jakie postulaty za tym stoją?

Dlaczego wiara nie jest czymś czym powinna być - intymnym przeżyciem? wywlwka sie ja przy każdej okazji... dla mnie to niesmaczne.

Wybaczcie, że tak chaotycznie prawię, ale zmęczona jestem...

Cytat:
A ja uważam, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć i nie obdarowuję nim każdego.
A ja myślę odwrotnie: zasłużyc sobie można na brak szacunku
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora