Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żelowanie naturalnych paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-17, 22:42   #349
ciulala8
Przyczajenie
 
Avatar ciulala8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
GG do ciulala8
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez ipsylonka Pokaż wiadomość
Cieszę się w takim razie, że pomogłam Przy uzupełnianiu, tzn pełnej odnowie spiłowujemy ok 80% żelu i wtedy należy nałożyć odtłuszczacz i primer na całą długość Primera używamy jedynie przed nałożeniem pierwszej warstwy żelu, tak samo w przypadku robienia pazurków "od zera", jak i przy uzupełnieniu A czemu piłujesz aż tak, że prześwity się robią? Wystarczy wyrównać bloczkiem, to żele samopoziomujące, jeżeli będziesz robiła wszystko poprawnie, nie będzie wiele do poprawiania, naprawdę No a skoro tak dobrze Ci idzie, to może zastanowiłabyś się jednak nad tym kursem? Dobrymi materiałami wiele nie zdziałasz, ale jeśli będzie w parze nimi szła wiedza i umiejętności,to tak
Wiem, zamierzam wybrać się na kurs, uważam niepodważalnie kurs za oczywistą oczywistość muszę tylko "wyczaskać" na to trochę wolnych środków a z tym piłowaniem to było tak, że nadłożyłam za małą warstwę żelu bazowego już po zrobieniu końcówki. co za tym idzie, żeby uzyskać prawidłowy kształt paznokcia, zachować krzywe, musiałam niestety pozbyć się zbyt dużej ilości pastelu z końcówki. nie przyjrzałam się dokładnie zanim przetarłam paznokcie cleanerem, a potem było "po ptokach". morał wyciągnęłam, wyczułam sprawę i już wiem jak robić. nie przypuszczałam nawet, że robienie frencza żelikami jest aż tak przyjemne (przypominam że wcześniej tylko utwardzałam)
oczywiście odtłuszczacz i primer kładę tak jak piszesz.
jeżeli chodzi o te właśnie żele bassa i moje potrzeby, są bardzo, bardzo fajne. co najważniejsze, nie żółkną, nie widać śladów "starzenia" się materiału. przy uzupełnianiu nie mam więc problemów z tym, że widać gdzie był wcześniej koniec. ponadto mają fajną konsystencję i, jak piszesz, są samopoziomujące.
mam w sumie jedną troskę, są nią wolne brzegi. żelowałam paznokcie 10 dni temu i już w prawej ręce nie mam otulonych dokładnie dwóch paznokci. (jestem praworęczna i jak sprzątam czy coś tam robię to się zdarzy jakoś mocniej zahaczyć etc.) więc muszę przyłożyć się do tego ładnie.
dziękuję Ci dziewczyno jeszcze raz.
ciulala8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując