Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-12, 15:03   #4074
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mam już swoje próbeczkinawet nie będę narzekać na dość długi czas dostawy bo jak to u AM wieeelkie próbki i gratisowa próbka do najmniejszych nawet zakupów wynagradzają to
Zrobiłam zdjęcia ale niestety mój aparat nie nadaje się do swatchy Golden pale neauty i sunny cream wyszły biało, natomiast sunny fairest i golden fairest prawie tak samo a jest między nimi różnica w odcieniu.
Na pierwszy rzut oka golden pale i sunny cream wyglądają baaardzo podobnie ale na buzi sunny cream jest troszkę ciemniejszy i nie tak bardzo jasny wręcz biało porcelanowy jak Neauty jest to śliczny jaśniutki żółtawy odcień ale nie jest też kurczakowy, mocno żółty jak te kolejne ciemniejsze odcienie.
Sunny fairest jest pięknym czystym żółtkiem-mocniej nasycony żółcią od sunny cream, nie widzę w nim żadnego różu czy pomarańczy, odcień jest jasny ale nie dla super bladziochów. Będzie dobry dla większości jasnych cer Golden fairest jest dużo bardziej brzoskwiniowy. Na dniach ocenię jak jasnościowo wypadają te fairest bo dzisiaj sunny cream mam na buźce. Formuła nie ucierpiała(testuję matującą), może nawet lepsza jest, ciężko mi teraz stwierdzić bo wcześniej kolor był dużo za ciemny więc wyglądało to gorzej w sunny cream jest już ślicznie i tak świeżo
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora