Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-09, 09:01   #29
kajkokajko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 38
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

A mnie trochę bawi to napinanie się na tworzenie własnych, oczywiście lepszych zup, koktajli itp. No chyba, ze ktoś jest po farmacji i potrafi sobie to wszystko tak zaplanować żeby składniki i ilości zgadzały się idealnie i mieściły w danej ilości kcal. A większość tego nie potrafi co widać bo ciągłej walce z wagą.
Ja byłam 3 lata na diecie na 5 posiłków i bardzo się pilnowałam. Zgoda schudłam 30 kg ale potem waga się zatrzymała na bardzo długo aż wreszcie (mimo diety) zaczęła leciutko wracać do góry. I akurat Allevo mnie pomaga to przełamać. A domowe sałatki, warzywka i zupki nie pomagały. Bo prawda jest taka, ze wszystko działa cudownie kiedy się zaczyna zrzucać z dużej masy. Im mniej brakuje do celu tym trudniej cokolwiek osiągnąć.
Bawi mnie też czytanie takich opinii wydawanych z przekonaniem doktora habilitowanego dietetyki co najmniej "shit" czy inne określenia. Krytyka, ze ktoś to reklamuje itp bzdury.
kajkokajko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując