Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-14, 00:55   #1271
jadwigamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 35
Dot.: Neauty Minerals



Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
korektor pod lupą
http://kolorowoipachnaco.blogspot.co...-korektor.html

swatche wszystkich odcieni też są, ale słabo mi wyszły bo łapka opalona


ooo jeśli na naczynka się nada i nie podkreśla suchych skórek to super ja też korektoruję mineralnym pod oczy a potem lamentuję że sucha skóra
ale nie używam sztucznych kosmetyków a naturalny płynny korektor chyba trudno dostać
może powinnam kupić jakiś krem bb? ale tam chyba też składy są kiepskie

a jakie są różnice Pixie AG i Neauty kryjący? są jakieś oprócz ceny?

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;77812431]Obecnie do Ivory dodaję odrobinę Fair, także mniej więcej tak

AM w kolorze podkładu mam dopiero od niedawna. Szkoda, że nie jest w kolorze podkładu, tylko sporo ciemniejszy...... Z tych wcześniejszych Light/Medium/Dark żaden mi nie pasował. Jeszcze nie użyłam i boję się, że będzie ciemna plama z tego powodu...
Neauty używałam tylko na pojedyncze niedoskonałości, więc nie powiem Ci, jak się sprawdzi na większych obszarach - bo nie używałam tak i nie planuję. U mnie pod oczami wyglądał za sucho, ale jeszcze nigdy nic sypkiego nie sprawdziło się u mnie pod oczami Tam lądują u mnie tylko korektory płynne. Ba, nawet niektóre płynne wyglądają za sucho i za ciężko, jakkolwiek to brzmi [/QUOTE]
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;77817681]A jeszcze co do nakładania korektora mineralnego pod oczy, cytuję Neauty z FanPage (ktoś o to pytał):

"co do zasady, korektory zawierające tlenek cynku nie są polecane dla delikatnych okolic oczu (ma on właściwości wysuszające). Korektor natomiast może być spokojnie używany do przykrycia jakichkolwiek niedoskonałości w pozostałych partiach twarzy"

[/QUOTE]

a ja do ivory dodaję... sunny fairest :P
tak, te AM light/medium/dark są bez sensu!
a pod oczy w ogóle trudno coś dobrać
najlepiej tak jak piszesz płynny korektor ale ja nie znalazłam takiego w którym skład byłby ok

dobrze że Neauty się rozwija bo ma dobre jasne kolory, formuły i cenę!
jeszcze jakieś nie-pomarańczowe bronzery mogliby dodać i pędzle do różu

Edytowane przez jadwigamaj
Czas edycji: 2017-10-14 o 01:18
jadwigamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując