Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-02, 11:48   #4109
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wasienka na podkład nie możesz dać farby rozjaśniającej 2-4 tony bo kolejna farba ci tej już nie przykryje. Farba farby nie rozjaśnia.
Możesz jedynie spróbować robić odrost samą farbą 522 chyba dawałaś po podkładzie? Bez podkładu.
Na podkład musi być farba z rozjaśniaczem czyli 4-6 tonów.
A jeśli się boisz że tam nie dostaniesz tej farby której używasz zawsze możesz zabrać ze sobą ze 3 i poprosic kogoś z rodziny żeby ci dosyłali w razie potrzeby. Mama mojego tż jest we włoszech i on tak robi.

kotka nie wiem czy ten szampon jest ok bo nie ma składu podanego... a ze sklepu wszystkie nivea, shauma, loreal to na jedno kopyto więc obojętne...
mogę polecić ci wszystkie joanny bo one są jeszcze w miarę.
no właśnie 522 bez podkładu wyszedł dosłownie ciut ciemniejszy niż 522 kładziony na podkład, dlatego pomyślałam że po co katowac włosy farba z rozjasniaczem która rozjasnia o 4-6 tonów skoro mogę kupić łagodniejszy który rozjasnia o 2-4 tony, też z paletty np. Przecież ten 522 też rozjasnia więc jak położę na to to będzie ten sam efekt skoro sam n&e rozjasnil mi tak dobrze moje naturalne
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora