Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca w McDonalds
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-24, 11:20   #22
joasia25
Raczkowanie
 
Avatar joasia25
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 248
Dot.: Praca w McDonalds

pracowałam w MCDonalds jakieś 7 lat temu
oj moje początki były bardzo ciężkie (w Gdańsku na dworcu do tego był jarmark dominikański) ludzi maaaaaaaaaaaaasa, tak wyglądało moje szkolenie że od 1 dnia musiałam robic kanapki, innego sprzątać, stać na kasie, itd itd, generalnie robi się wszystko. Wytrzymałam 2 miesiące i dałam sobie z tym spokój, decyzję o zwolnieniu podjęłam gdy manager zwróciła mi uwagę, że idąc do toalety nie odbiłam karty. Wartunki są ciężkie ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Choć praca latem jest męcząca, bolące i piekace stopy od ciągłego stania (tylko jedna półgodzinna przerwa) w tym czasie zużyłam tonę kremów do stóp ach i nie mogłam znieć zapachu rąk gdy robiłam kanapki, ble niczym nie mogłam zmyć smrodka tej moczonej cebuli.
Być może od moich czasów się coś zmieniło, jednakże mało płacą (ja miałam 3,3 PLN brutto) im więcej godzin w miesiącu pracujesz tym więcej zarobisz, grafik najczęściej można sobie ustalać, ach i uważać na kasie bo manka trzeba pokrywać a z tej maleńkiej pensyjki - to co zjemy, i manka zostaje niewiele
pozdrawiam
joasia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując