Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - problem małych piersi..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-15, 13:34   #3
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: problem małych piersi..

MonikaPogrzeba

Ciesz sie tym co masz, a moza powienien sie cieszyc ze ma zdrowa zone. Bo co bylo by, jak bys miala raka piersi? A choroba byla by tak zaawansowana, ze trzeba by odjac cala piers, a moze i obie? To jest problem, a nie to ze biust jest maly.

Zgadzam się z Tobą, sama od zawsze mialam i mam mały biust. Problem z kupieniem stanika to norma kiedyś były "zerówki" teraz małe A. Nie powiem że kąpleksów nie mialam. Fakt staniki które powiększają biust to jest coś ale to nie było rozwiązanie do momentu kiedy sama psychicznie nie dorosłam do tego faktu że "małe też jest piekne..." i nie liczy się wilekość.Mój TZ zawsze mi mówil ze nie mam co narzekać na biust, że jemu się podoba taki jaki mam, że przecież wiedział co brał i nie chciał by mnie na zadna inna "cycoline"zamienić. I powiem, że dzieki niemu tak naprawde uwierzyłam w swoje walory. I chociaż mam mały biust mam w sobie inne zalety które ludzie doceniają i zaóważaja.
Więc pomysl o tym w podobny sposób a nie zamęczaj sie mysla ze masz małe piersi... Bo świat się nie kończy na nich... Napewno jesteś bardzo atrakcyjna kobietą więc pokaz to co najlepsze w Tobie!!
Głowa do góry a będzie dobrze!!
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując