Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery O.P.I - zna ktoś?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-13, 08:58   #5029
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Bierz Nail Teka
Ja całe 3/4 życia obgryzałam paznokcie;jak przestałam obgryzać,to musiałam biegać na manikiury,bo nie umiałam sobie z nimi poradzić;w końcu założyłam żel,bo cały czas były i są tak podłużnie prążkowane i w miejscu tych "prążków" się rozwarstwiały i odklejały te poszczególne warstwy. Więc nosiłem ten żel przez długi czas i było super. Aż w te wakacje maja dziewczyna od paznokci wyjechała i mnie zostawiła na pastwie losu
Przeczuwając katastrofę kupiłam NT Foundation,żeby domalowywać sobie
i tak bez żadnego uszczerbku cały żel mi odrósł;na wierzch kładę jeszcze odżywkę Intensiv Therapy II ale wcale nie codzienie (zwłaszcza teraz,jak maluję lakierami i jest super cały czas
Ja w zasadzie naczyń nie zmywam,ale normalnie robię w domu,gotuję,sprzątam,osta tnio okna myłam i nic się nie dzieje,mam paznokcie jak żelowe,nawet mi co niektórzy nie wierzą,że to moje naturalne
Tylko problem mam z piłowaniem - nie lubię i nie umiem piłować i za długie mam cały czas Normalnie dzieci chodzą podrapane
no to bede musiala sobie dokupic odzywke bo ten bialy podklad mam jeszcze bo mi zostal heh bede musiala tez mamie kupic to! oj bidulu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora