Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-03, 18:40   #13
Julcia155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 22
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Tylko jakbym jeszcze umiała te kreski robić. Próbowałam i naprawdę mi nie wychodzą. Mam już tak z natury, że trochę mi się ręce trzęsą i jak chce coś zrobić dokładnie to jeszcze bardziej. Ale mam taki cel żeby przez wakacje się nauczyć. Kurczę, ale myślę, że te sztuczne rzęsy będą fajne, bo ja swoich prawie w ogóle nie mam. Chyba sobie zrobię te sztuczne rzęsy u kosmetyczki, bo podobno takie rzęsy się ma na dłużej. Oczywiście wybiorę sobie takie jak najbardziej naturalne, ponieważ nie chce wyglądać sztucznie. A może znasz jakieś sposoby na trądzik, ale taki grudkowy. Bo ja nie mam takich prawdziwych pryszczy. Tylko mam na czole taki grudki po skórą i jak np jest światło dzienne to je widać i jak dotknę czoła to je lekko czuć. A próbowałam już wszystkiego. Chodzę również co kilka miesięcy do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy. No i faktycznie jak się wszystko po kosmetyczce zagoi to skóra jest gładka jak u niemowlaka tylko po około dwóch tygodniach wszystko powraca. A nie mam na tyle kasy żeby chodzić co miesiąc. A i jeszcze jedno, czy umiałabyś określić jaki mam kształt twarzy, bo za nic nie umiem zdecydować jaki .
Julcia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując