Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-29, 09:09   #3591
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jestem!
Nadrabiam i pytam co to za zdjęcia Korinki w lżejszym makijażu, gdzie one są?

Byłam wczoraj u lekarza, wyniki mam bardzo ładne, dostałam skierowanie na usg brzucha I wizyta za 3 miesiące
Super
Za zakupy

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
wrzucam tylko moje lipcowe denko i zabieram się do pracy, na szczęście to już piąteczek miłego spamowania



Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ani myśli wyjeżdzać, rozgościła się na dobre

dzień doberek!!! obudziłam się o 5 rano świeciło słońce. teraz - pochmurno i zaraz będzie lało jak żyć???
Anoli jeżeli masz z kim zostawić kotę to pewnie że zostaw. lepiej jej będzie w domu, bez stresu. ja nie miałam akurat komu mojego zostawić przez śdm i dlatego pojechał
Zapraszam na mazowsze, ciotki nie ma i słoneczko świeci

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Hej babeczki
Ja w przychodni jestem na krzywej cukrowej. Myslalam ze zejde. Jeszcze tu troche posiedze
Za dobre wyniki


Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Dostałam wczorajsze zamówienie z boxem.
Zawartość boxa się zgadza


Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam z porządnym opi**dolem na infolinię do tych złodziei i baba mówi tak tak jak Pani zamawiałam boxa to on zostal wysłany jak nie dzis to dojdzie na początku przyszłego tygodnia, jeszcze mi pipa 30 zł jakieś dała na konto w sklepie online, za niedogodności, ja im k**wa dam niedogodności matoły jedne, kazałam jej sprawdzić i dzwonić na magazyn czy ten box został wysłany ( mowa o tych boxach co zamawiałyśmy tydzień temu i do dziś ich nie ma ) nie popuszczę złodziejom, o nie

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-07-29 o 09:13
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora