Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 14:48   #4628
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Napisz im jak się zachowuje podkład, dołącz zdjęcia jak to wygląda. Im szybciej tym lepiej, po co mają dalej rozsyłać klientkom jeśli wadliwa jest na przykład cała partia. Może się zdarzyć każdemu jakiś problem przy produkcji. Ostatnio kilka osób miało nierozmieszany pigment w Neauty, nie wiem dokładnie jak to firma załatwiła, ale chyba nikt się nie skarżył, że olano temat.
Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę się z Wami pożalić i poskarżyć na Annabelle.

Ostatnio kupowałam u nich (po raz chyba już 5-ty) podkład, brałam Sunny Light, największa gramatura... Zużyłam 1/4 i zaczęły się problemy. Podkład jest fatalnie "zmielony" - w podkładzie znajdują się białe grudki oraz grudki żółtego pigmentu. Niestety, nałożone na twarz zostawiają paskudne krechy (smugi), których nie da się pędzelkiem rozsmarować - cały makijaż jest wtedy do robienia od nowa. Zamierzam im to napisać, może uwzględnią to jako reklamację i jakoś zrekompensują moje niezadowolenie. W innym wypadku rezygnuję z zakupów u nich całkowicie.

Czy ktoś miał takie doświadczenia? Mi się zdarzyło to po raz 1. Nie tylko u AM, a w ogóle w przypadku minerałów.
Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Napisz do nich i dołącz koniecznie zdjęcia ( żeby się nie czepiali).
Najlepiej na ręce rozmazany podkład i na twarzy (żeby widoczne były smugi). Jeśli w pudełku podkład też ma widoczne drobiny, to też sfotografuj.
Podkład nadaje się do reklamacji. I muszą ją przyjąć. Wymienić na nowy lub coś w zamian.
Jakby robili fochy to pisz na facebooku. Molestuj.
Ja osobiście nia miałam z tym problemu, ale na wątku Neauty był taki problem.
Neauty zachowało się bardzo przyzwoicie i elegancko.
Wymienili pechowe podkłady na nowe (bigi) i wycofali felerną partię.


Chyba Margitea pisała, że chciała reklamować pędzel (włosie wypadało ) i nie przyjęli reklamacji.

Nawet z firmy ktoś się odezwał by dziewczyny pisały jeśli trafiła się felerna sztuka.
Z tego co wiem to wymienili na nowy i po problemie


Gdzieś na wątku spotkałam się z opinią, że ta nowa gama sunny jest gorsza od reszty.
Gorzej się trzyma, jest inna od pozostałych, coś w tym rodaju
Chciałabym pochwalić Anabelle. Powiedzieli, że mogę odesłać im podkład i liczyć na nowe opakowanie lub zakupić nowy ze zniżką 40% i darmową wysyłką. Wzięłam drugą opcję, bo jakbym odesłała im ten podkład to nie miałabym się czym malować przez tydzień

Już nowe opakowanie mam us siebie w domu, przetestuję na dniach i dam znać czy jest ok
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora