Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 12:30   #2262
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Wróciłam obładowana siatami, żar z nieba się leje - masakra jednym słowem Ja też z tych co lubią wczesną wiosnę, jesień i zimę

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
MrsVargas zazdroszcze przede wszystkim Mruczula i...paczki tez....A na dodatek moj listonosz ma 6 tyg.urlopu i jest zastepstwo od poniedzialku na Jego miejsce-dziwny facet,naprawde-dlatego tez troche obawiam sie o swoje przesylki bo juz jedna nie dotarla a obecna od Braworki zostawil u sasiada.....wiec to jest dla mnie dodatkowy stresor.Tymbardziej,ze juz chodzilam po sasiadach pytajac sie czy gdzies nie ma poprzedniej paczuszki zanim udalam sie na Poczte i sortownie.
Hexxano dziękuję
Do mnie paczka została wysłana wczoraj więc szybciutko doszła z Krakowa do Gdyni. Dziś u mnie też był jakiś nowy listonosz, w ogóle jakieś dziwne rzeczy się dzieją ostatnio, awizo nawet pierwszego nie zostawiają dopiero powtórne
Na pewno jutro dostaniesz swoją paczuszkę i będziesz się cieszyła dzisiaj tak jak ja chociaż mi wcale na czasie nie zależało bo mam tyle innych próbek że nie wiadomo w co łapska włożyć

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mrs Vargas jaki cudny kot I jak fajnie umaszczony No właśnie o co chodzi tym kotom, że kładą się na wszystkim co na ziemi się położy. Ja na chwilę położę gazetę lub nie daj Boże jakieś nawet najmniejsze pudełko, a ten mój od razu pach i siedzi na tym
Dominiko dziękuję Tak, on się kładzie dosłownie na wszystkim co się gdzieś pojawia. Jak pakuję paczki na Allegro to dopiero są cyrki Pranie zdjęte z balkonu...co tam, miło się na tym śpi

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
MrsVargas- sierściuch wspaniały jakbym swojego rudzielca widziała- ten sam bystry wzrok
White dziękuję chętnie kiedyś zobaczę Twojego

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Mrs Vargas pyszny ten Twój kociak, rozbójnik taki
Evelinku dziękuję Ogólnie pieszczoch z niego niesamowity, ale w stosunku do kwiatów zdecydowanie rozbójnik

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja przez pół roku zaliczyłam taka poprawę cery przez minerały i naturalną pielegnację ze jestem w permanentnym szoku. Nie miałam tak gładkiej buzi od czasu jak brałam tragiczną Diane-35. Pewnie, na początku różnie bywało, najpierw przesusz, potem przetłuszczanie, trochę zapychania koło nosa, a teraz normalnie pupcia niemowlaka
Coś zatrybiło poprostu
Mam nadzieję że i u mnie tak będzie , wczoraj wysłali zamówienie z BU i już nie mogę się doczekać

MamoNiny byłaś u lekarza z tą drętwiejącą reką? Może to zmiany w kręgosłupie szyjnym i warto by było zrobić RTG tego odcinka?

Agusiu przykro mi z powodu jeżyków

Edytowane przez MrsVargas
Czas edycji: 2009-07-03 o 12:34
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora