Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-25, 16:13   #317
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
A ja polecam salon "Alicja" na ul. Trzebnickiej, zaraz obok przystanku tramwajowego (7-ki). Ścinają tam dwie babki, mama i corka, ale młodszych zawsze ścina córka i robi to genialnie!!!Zwlaszcza jesli chodzi o krotkie i poldlugie fryzurki, bo tak wlasnie mnie scinala. Jesli uwielbiacie, gdy ktos "siedzi" nad waszą głową, to polecam wam bardzo. Ja za kazdym razem wychodzilam z poczuciem, ze fryzjerce naprawde zalezalo na tym, co robi, zwlaszcza, ze wszystko trwa 2,5-3 godz! I ma swietne pomysly! Zawsze dobierze tak fryzurke, tak pokombinuje, ze wychodzi lepiej niz myslalyscie. Ja kiedys przyszlam ze zdjeciem Natalii Imbrugli i koniecznie chcialam miec taki fryz jak ona mimo, ze srednio mi pasowal i fryzjerka zmodyfikowala go troche-tak pod kątem mojej urody. Wszyscy(lacznie ze mna) byli zachwyceni...
Sciecie(2,5godziny) kosztowalo ok 45 zl, ale bylo warto!
Droga Beekkeeper czy wiesz jak nazywa się fryzjerka- córka ? Bo ja właśnie lubuje się w krótkich fantazyjnych fryzurkach a do tej pory nie natrafiłam na pomysłowego fryzjera ;( i wszystkie swoje fryzury musiałam wymyslać sama... Więc jak tak zachwalasz ten salon to.. czemu nie Ozłociłabym Cię gdybyś miała jeszcze nr telefonu do tego salonu ;D
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując