Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice Do Włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-10, 11:02   #4301
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
No dobrze już dobrze Ja też tak nie sądzę, bo jak wyżej napisałam Tondeo znam tylko ze zdjęć i opisów innych dziewczyn Przecież ja nie chcę tu tworzyć żadnych obozów za i przeciwko. Ja już mam swoją prostownicę i nowej nie będę kupować. Po prostu chciałam się dowiedzieć na czym polega różnica między Tondeo i Ga.Mą. jak się przedstawiają te lepsze wykończenia? Myślałam, że jakoś to sprecyzujesz. A co do tych feklernych modeli to przecież ja tego nie wymyśliłam, wcześniej było o tym w wątku i na KWC jest też o tym mowa.
tak jak juz napisalam przed paroma chwilami, niesatysfakcjonujace wykonczenie tondeo wynika raczej z tego, ze jaby wiecej sie wymaga od tego modelu, skoro juz sie wiecej placi, dlatego nie sadze, aby posiadaczki ga.my mialy powody do niezadowolenia. jesli chodzi o sprecyzowanie, czego tak naprawde sprawa dotyczy, to glowne zarzuty to: jakies drobne ryski na plastiku, to, ze nie jest on idealnie wyszlifowany, jakosc samego tworzywa. kolezanka, ktora ma ga.me nie widzi u swego modelu zadnych niedociagniec, mimo, ze w porownaniu z moim tondeo jest lekko gorzej wykonczona. zalezy kto jakim okiem na cos spoglada.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora