Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w Warszawie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-19, 19:31   #801
laguna33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 20
GG do laguna33
Dot.: fryzjer Warszawa

A wiec! dzis bylam w akademii perfect hair u pani oli.
Super babeczka - jak ktos juz wczesniej pisal - na poczatku wizyty byla szczegolowa rozmowa na temat moich wlosow. Mam wlosy falowane i bardzo wysuszone - wiec robi mi sie duzo koltunow, pani ola prawie plakala jak jej powiedzialam ze jak nie moge rozczesac wlosow to je po prostu rozrywam No ale wracajac do tematu - bylam u fryzjera po raz pierwszy od 5 lat (nie, nie myslcie sobie ze ucieklam z puszczy, tak jakos wyszlo:p) na dodatek przez ten czas koncowki obcinalam 1 raz... wiec latwo mozna sobie wyobrazic co mialam na glowe. Tragedie.
Mam juz ladnie wycieniowane wloski, jednak mam podobne wrazenie co inne wizazanki - pani ola ma tendencje do scinania tylko kilku centymetrow. wiec na poczatku radzilabym dosc dosadnie wytlumaczyc co sie chce miec na glowie bo prawdopodobnie dostaniemy lagodniejsza wersje.
Salon b. ladny, co prawda mialam maly problem z trafieniem - jak bedziecie dzwonic i sie umawiac, to jesli nie znacie dobrze rejonow swietokrzyskiej, to poproscie o wytlumaczenie jak trafic
Poza tym pani ola jest cudowna osoba, z ktora mozna pogadac - bo ja uwielbiam gadac ze wszystkimi, do ktorych ide, no moze oprocz dentysty, wiec dla mnie wymarzona fryzjerka.
Ojej, nawet tu sie rozgadalam. Przepraszam
laguna33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując