Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-13, 11:39   #545
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Bowl Me Over dołaczyła do reszty

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Witam

Jestem totalnie nie w temacie, bo najpierw przytłoczyła mnie praca, a potem choroba, którą leczę i leczę i będę leczyć jeszcze pół roku. Czuję się jak kosmita, nawet klikać nie mam siły. Chciałam pojechać do MACa i zobaczyć na żywo nowe kolekcje, ale bym fiknęła po drodze. W zawiązku z tym mam kilka pytań i będę bardzo wdzięczna za każdą radę

1. Czy szminka taka szaro-buro-różowa o nazwie Really me, jest/była/będzie w ogóle u nas? To jakaś limitowanka, ale nie ta Blue Nectar. Nie wiem, co się dzieje Ale online nie ma.
2. Czy któraś z Was ma szminkę Give in? Warto?
3. Który cień fajniejszy z tych szaroburych z kręglowej kolekcji, pod względem konsystencji i samego koloru? Jest taki podobny do Copperplate i drugi trochę ciemniejszy. Kupiłabym, bo używam takich mało oryginalnych kolorów. Ale nie wiem, który, skłaniałam się ku ciemniejszemu.
4. Ten cień w kolorze ciemnego bordo do niebieskich oczu i jasnej cery to tak nie tegez, prawda?
5. Co jeszcze trzeba mieć? Na co polować?

Miss, życze duzo duzo zdrówka , cokolwiek Ci jest, mam nadzieję, ze pozbędziesz sie tego i cała i zdrowa znowu będziesz

Pierwsze 2 punkty pominę, bo nic nie mam do powiedzenia na ten tamat
Punkt 3 - No ja bym brała ten najjasniejszy szary i ten średni braz macałam i bardzo przyjemne, gdyby nie braki $ wziełabym oba
Punkt 4 - a czemu nie? Miałam niebieskie soczewki, umalowałam sie w takiej kolorystyce i była mega - zresztą nawet Pixiwoo nieraz pokazywały takie makijaze i wygladaly extra
Punkt 5 - no generalnie to nie ma zadnych musz mieci póki co. Można capnąc szminke i błyszczyk Ariana Grande 2, można szminki z It's Strike - fajne są, ale bez jakiegośc szału wielkiego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora