Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-12, 16:01   #3699
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
Nie, to nie IPL, tylko Light Sheer Duet. Po pierwszym zabiegu wydawało mi się, że działa, bo włosków było mnie i dużo wolniej rosły, po 2 miał być wysyp włosów(? że niby reagują tak na laser) i był, no i tak sobie myślałam, że jest ok. Teraz w połowie marca miałam 3 i no średnio to widzę.. Miałam robione na mocy 10J i 10,5J na dużej końcówce... Baas ma robione w tym samym gabinecie i jest zadowolona więc chyba ja coś mam pecha:P Ale chyba zmienię laser na zwykły LS z małą końcówką
Nie mogę się w tym połapać, powoli Wcześniej pisałaś, że nic po 3 zabiegach nie wypadło a w poprzednim poście, że było ich trochę mniej. Tak czy siak nieważne, po zabiegu powinny wypaść wszystkie, spróbuj tej małej końcówki i może pójdź do innej osoby na zabieg. Pisałaś, że Bass też tam chodzi, ta sama kobieta robi Wam zabiegi?

Zapisałam się na udka na 20.04. Chyba przejdę lato na rajstopach opalających S.Hansen i zrobię serię na tej partii. Samoopalaczem nie można się smarować tydzień czy dwa przed? Pamiętacie? Na takie preparaty ze 2-3 dni chyba wystarczy
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując