Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-28, 07:02   #4022
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
To ten szampon Joanny mu tak rozjasnił? Muszę spróbować, godny polecenia ogółem?
Albo szampon albo odżywka albo jedno z drugim . Oprócz tego nakłada odżywkę Alterra z granatem i aloesem i zwykły żel Bielendy Graffiti więc moje podejrzenia o własciwości rozjasniające padły na Joannę . Szampon z odżywką fajnie nawilżają a o to głównie mi chodzi.

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję grazkako za pamięćJednak na chwilę obecną chyba muszę przystopować z rozjaśnianiem miałam się nie przyznawać bo wstyd no ale....wczoraj sobie dekoloroyzowałam włosy w domu sama Kupiłam dekoloryzator z loreala który jest chwalony i zrobiłam wszystko jak w instrukcji-najpierw na długość włosa a po pół godzinie na odrosty no i o ile odrosty miałam białe to włosy miałam brązowo rude. Myślałam że farba mi to wyrówna ale niestety nie. Odrost wyszedł mi o wiele jaśniejszy niż reszta włosów a poza tym włosy miały zupełnie niejednolity kolor, miałam takie rude pasma....marny efekt wyszedł więc dzisiaj poszłam do sklepu po jasny brąz i nałożyłam znowu na całość włosów i prawie jest ok. Odechciało mi się jaśniejszego koloru na długi czas
No to mały horror miałaś , dobrze , że dało się jakoś sensownie pofarbować włoski.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Lepiej powiedz,jak nakłaniasz swojego syna do nałożenia odżywki
No nie wiem czy to moja zasługa czy to raczej jakaś laska w nowej szkole wpadła mu w oko i to dla niej dba o fryzurę .
Poszło gładko bo po kilku razach Syneczek zobaczył dużą różnicę . Włosy już nie stoją mu na głowie na baczność , są bardziej miękkie i zamiast siana robią mu się ładne błyszczące loko-fale.
Natomiast zupełnie nie do opanowania jest codzienne smarowanie buzi kremem . Stąd wymyśliłam ten tonik z glukonolaktonem bo jak smaruję swoje lico to siłą rzeczy pamiętam o posmarowaniu Jego.
Z nastolatkami nie ma lekko
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-28 o 07:04
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora