Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-28, 08:11   #4025
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Marzy mi się pieczona kaczka, kluski śląskie, ciacha... a w ogóle już czwarty raz piekę to ciacho i przejeść się nim nie mogę... jest słodkie, korzenne, baaardzo kaloryczne i absolutnie przepyszne http://www.kwestiasmaku.com/desery/c...y/przepis.html

cloche, ja po AWF a wcześniej kilku latach baletu jestem (palce w pointach ), wiec obtarcia i siniaki to starzy znajomi
Ale kurcze, spierniczałam mocno, że o wadze nie wspomnę, i zastanawiam się, czy mi się jeszcze chce. Stan na dzisiaj taki, że nogi mam kolorowe (chłop powiedział, że mam spódnic nie nosić, bo go o przemoc w rodzinie oskarżą), a na rękach zakwasy, które powodują, że trudno bieg zmienić Mam też zakwasy na kciukach
A w ogóle głupio mi się zrobiło, bo na pierwszych zajęciach wszystkie dziewczyny były smukłe, gibkie i studentki A ja nie dość, że mężata i po studiach, to jakby mniej smukła i zdecydowanie mniej gibka... ale włosy miałam najładniejsze
no i jak tu nie upiec takiego ciacha, no jak?! ale wyglada na zdrowe (jak na ciacho ), wiec moze to nie grzech...?
a widzisz, to dobrze wiesz, o czym pisze zajecia z baletu tez mialysmy na akrobatyce.... boszzz, jak mnie wszystkie powykrecane stawy bolaly tygodniami cale szczescie na palcach biegac nie musialam jeszcze, a przy stawaniu laskawie pozwolono nam trzymac sie drabinki
zakwasy w kciukach znam z nart... teoretycznie nie powinno sie tam ich miec, ale ja jakos tak kurczowo sie trzymam moich kijkow i zawsze na poczatku sezonu te poduchy kciukowe mnie cholernie bola... okazuje sie, ze w sezonie pozazimowym powinnam tanczyc na rurze, zeby miesnie kciuka utrzymac w dobrej kondycji i sezon narciarski zaczynac bez zakwasiora
ale faktycznie, lepiej nos spodnie mi tez malz o tej przemocy nadawal w pierwszych miesiacach z pilka nozna... a teraz mowi, zebym gwiazdorskiego tylka z siniolem nikomu nie pokazywala
i trzymaj sie tych wlosow! zawsze trzeba dostrzec to, co sie ma najfajniejsze, a nie same jakies tam glupoty... smukla i gibka to bedziesz po tych treningach, wiec sie nie przejmuj. a ze one studentki to niby zaleta? ty juz wyuczona, kwalifikowana, a one bidne jeszcze zakuwac musza a wiec drugi punkt dla ciebie. i fakt, ze masz malza, daje ci punkt trzeci. one byc moze nigdy zadnego nie znajda (moze licza na to, ze jakiegos tym pole dance skusza do oltarza)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora