Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-28, 10:05   #4035
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Zai, przepis ciasteczkowy proszę Ja się ślinię od na sam widok tej strony

W psychiatryku to powinni oddział stworzyć, bo się w jednym pokoju możemy nie pomieścić

Ooo... popatrz, bardzo podobne zamówienie chcę, na karteczce mam zapisane:migdałowy dotyk, żywokostowe (dla Małża), świeży balsam, trzy korzenie albo sekret mniszka, balsam naturalny no i się zastanawiam które dobrać: cedrowy las, makowy duet czy mocny cynamon - jakoś tak świątecznych zapachów mi się zachciało
Jeszcze muszę pokombinować, co w jakim rozmiarze chcę, bo na pełnowymiarowe wszystkie mnie nie stać (to znaczy stać, ale potem na hotel, jak Małż zobaczy przesyłkę, to już mi może zabraknąć...)

Bananów jako takich się w cieście praktycznie nie czuje - ma smak głównie przypraw, taki piernikowo-korzenny - banany nadają mi strukturę, jest dzięki nim takie wilgotne, mięsiste i ma fajny kolor.
Hmmm to może spróbuje z tym ciastem. Lubie takie piernikowe. Przepis na ciasteczka znalazłam tu. Wcześniej miałam inne ale ten jest banalny i strasznie szybko się je robi.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
W temacie odchudzania i ciąży polecam długotrwałe karmienie piersią
Bardzo skutecznie odchudza.
Ja już 2,5 roku po porodzie. Swoje dziecko karmiłam 0,5 roku. Jak mi pogryzło piersi to się rozstaliśmy. On nie rozpaczał a ja miałam trochę wolnego czasu (bo jak karmiłam to najchętniej wisiałby cały dzień przypięty do mnie). A karmienie to faktycznie świetny sposób na zrzucenie wagi. I bardzo dobra sprawa dla maleństwa.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Zai proszę powiedz mi:ta reszta proszku,która mi została mam ją trzymać w lodówce?I jeśli wczoraj została mi henna rozrobiona to do pojemnika włożyć i zamrozić(ja resztkę wywaliłam,a zostało sporo,ale nie byłam pewna z tym mrożeniem)tak na przyszły raz pytam.
Resztę proszku do lodówki a następnym razem jak zostanie Ci rozrobiona henna to przełóż ją do pojemniczka i wrzuć do zamrażarki. Ja tak robię i naprawdę jest wszystko ok.

Henna nie jest najłatwiejszym materiałem do nakładania ale chyba faktycznie chyba zrobiłaś za gęstą skoro miałaś takie problemy. Ale za którymś razem dojdziesz do wprawy
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora