Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-05, 20:40   #2726
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ja za pół godzinki wychodzę i będzie https://www.youtube.com/watch?v=LIOp5P0XJnU
Hahahahahaha

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki U nas właściwie nie ma komu jeść tych wszystkich specjałów Wielkanocnych, każdy coś tam skubnął ze stołu, ale zostało tego właściwie tyle ile było, więc większość się zamrozi Ja to ogólnie niedużo jem teraz, dziś śniadanko dopiero w południe, drugi posiłek to żurek 2 godziny temu i dziś już nic więcej nie jem, ale pamiętam, że kiedyś to właściwie cały czas byłam głodna i mogłam co chwile coś podjadać
Muzycznie to ja jestem raczej rockowa i alternatywna, choć słucham też i innych gatunków muzycznych. Ja to od 10 lat Placebo. Pamiętam jak pierwszy raz ich usłyszałam i zobaczyłam klip do utworu Pure Morning, przepadłam i tak zostało do dziś poza tym jest mnóstwo zespołów, które równeż uwielbiam słuchać: Muse, Coldplay, Depeche Mode, David Gilmour i wielu innych. Ja uwielbiam słuchać utworów, które mają rozbudowaną warstwę melodyjną, lubię słuchać solówek gitarowych Dla mnie utwór może nie mieć wokalu, ale melodia musi mieć coś w sobie, co sprawia, że mnie wciąga w swój świat, dlatego lubię też słuchać chilloutu, jazzu i muzyki filmowej. Jednym z moich marzeń jest nauczyć się grać na gitarze, ale wiem, ze sama nie dam rady, a nie mam nikogo, kto by mnie poprowadził, dlatego wciąż to odkładam i jakoś nie wierzę, ze sama mogłabym podołać
Co do festiwali muzycznych, to marzy mi się taki wyjazd na Openera, Orange Warsaw Festiwal lub Coke Live Music Festiwal, ale nie udało mi się do tej pory nikogo namówić, chyba każdy żałuje kasy Dziewczyny jakby któraś była chętna na wyjazd na taki festiwal, to ja się piszę
Właśnie zobaczyłam, ze na Orange Warsaw Festiwal ma być Muse , Kamp też jest fajny. No nie i znowu nie pojadę, bo nie mam z kim
Też mało co jem ostatnio, 3 posiłki to max haha Ale to datego że ćwiczę i staram się ograniczać (btw, porownałam sobie dzisiaj zdjęcia brzucha sprzed 3 miesiecy i teraz po 3 miesiacach cwiczen i niejedzenia slodyczy i kurcze, jest różnica Ale sie cieszę, nic tak nie motywuje jak efekty )
Kochana może poszukaj na wizażu takich wątków muzycznych/wyjazdowych? Na pewno takie coś jest! A jak nie to załóż wątek ogłoszeniowy i na pewno jakaś wizażanka z Tobą pojedzie

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-04-05 o 20:41
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora