Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-07, 11:23   #1260
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Jak Ci się sprawuje płyn micelarny z Pharmaceris? Ja go mam i uważam, że jest straszny! Nie zmywa, klei się i ma brzydki zapach...
A dla mnie jest idealny, dobrze zmywa makijaż, nie klei się, nie ma zapachu i niska cena Dla mnie kosmetyki pani Eris z apteki są super - tanie, skuteczne, a nie podrażniają. Nie ma co wydawać na Biodermę, choć ją bardzo lubię, ale ten płyn ze mna zostanie.
Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Jezusicku, jakież cudne rzeczy i ile ich. Jak ja kocham oglądać takie zbiorki Teraz pytania
Którą bebe lubisz najbardziej, jak sprawują się balsamy do ust ziaja blubel i co powiesz o tej masce z isany, ma silikony? I jak sprawuje się na włoskach
Dziękuję

Z pomadek Bebe najbardziej lubię klasyczną - nie ma zapachu, dobrze regeneruje, jest miękka ale powiem szczerze, że nie przebije Tisane i balsamu do ust Eco Cosmetics (Carmexa nie znoszę ) - oba są mistrzami w regnereracji ust, ale będę ją kupować, bo ją bardzo lubię.
Bluble uwielbiam - mają fajne zapachy, dobrze nawilżają, fajnie, że są w tubkach. Ostatnio na KWC recenzowałam wersję fioletową - to jest moja najukochańsza

Maski Isany są czyste - sprawdzałam w wątku dziewczyn CG (gdy wyleci Karotka i oleje - zastąpię jakimś innym) będę prawie ortodoksem w CG - prawie, bo lubię stosować SLES raz w tygodniu). Nawilżają, regenerują. Jedwab jest super - lepszy o 100% od bioslika - regerneruje i nabłyszcza. Tymczasem żółta ma fajną konsystencję, nie spływa, regeneruje i odżywia. Cena niska więc warto się skusić, choć maska żółta nie pobije Kallosa Mlecznego - mojej największej miłości.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-03-07 o 11:26
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując