Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-01, 11:42   #1864
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Lepiej, żebyście to odetkali, bo może Ci mieszkanie grzybem zajść, a wtedy już nic nie zrobisz z tym. Poza tym jak Ci któregoś dnia wparuje kominiarz, to możecie zostać ukarani za takie praktyki, jeśli bedzie chamem i zgłosi to gdzieś

Jeśli macie okno w łazience to musicie wietrzyć po każdym prysznicu, czy schnięciu prania. To dużo pomaga. Ale to przez te wywietrzniki zatkane macie wilgoć i jestem pewna, że którejś wiosny wyjdzie Wam grzyb w łązience, jak czegoś w porę nie zrobicie. Sorry za off-top.

Powiedziałam TŻ-towi, żeby się tym zajął i odetkał wywietrzniki jak najszybciej. A póki co, to otworzę okno, bo się pranie suszy - właśnie, też pranie przez tą wilgoć długo schnie, około 3-4 dni. Trzymam zawsze drzwi otwarte w łazience podczas suszenia prania, ale to nie pomaga nic. Normalnie w domu u mnie schło dzień czy dwa. A nie mam gdzie indziej suszarki umieścić...

Dzięki za rady wszystkie

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mozecie powiedziec o balsamach masujacych z LF? Kusi mnie gorczycowy
Mnie kusi kawowy Nieważne jak działa nawet
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując