Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-06, 09:50   #4847
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jak sie cieszę, że tak Ci podpasowała!
Ja też

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Podobnie nadal lubię krem pod oczy Happy. Troszkę mnie wczoraj oczy piekły, ale to raczej nie jego wina. Za to mam wrażenie, że cienie są na prawdę jaśniejsze. Mógłby trochę bardziej nawilżać. Może do tego rozjaśnianie przyczynia się też serum z wit.C JMO. W każdym razie sąsiadka wczoraj stwierdziła, że mam buzię jakbym była po jakimś Spa. A byłam niepomalowana i niewyspana Co do serum rozjaśnia systematycznie kilka przebarwień, z którymi Triacneal sobie nie poradził. A tak krótko je stosuję Oby tylko nie zapychało. Jeden i drugi kosmetyk bardzo wydajny.
Cieszę się że Tobie podpasowało JMO Ja żadnego działania niestety za bardzo nie widziałam (oprócz serum z mącznicy). Zapachy też mi nie podeszły a wręcz któreś serum (chyba z jojobą) śmierdziało mi kaszanką

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja mialam kiedys maske z alterry - ale nakladalam ja na 3 minutki. Teraz chyba tez naloze tam na godzinke )

co do alterry - czy np balsamy do ciala sa okej? Mam zel.. i niby ok, ale jak juz zaczne sie nim myc to strasznie dziwnie pachnie
Żele z tego co słyszałam są co najmniej średnie.Ja nie miałam ani żeli ani balsamów. Za to podobno żele z tej limitowanej serii są niezłe
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora