Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-07, 21:19   #332
Effyx3
Raczkowanie
 
Avatar Effyx3
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 41
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Czy ja też mogłabym prosić o ustalenie swojego typu urody?

1. Jak się opalasz ?
Nie mam problemu z opalaniem. Przeważnie opalam się od razu na jasny brąz. Skóra schodzi to pozostaje delikatna opalenizna.

2. Kolor oczu - Szare oczy. Ciemnoszara obwódka.Nie tak dawno temu miałam szaro-błękitne.
Ciemna oprawa brwi i rzęs.

3. Piegi - Posiadam drobniutkie na nosie i policzkach, są brązowe.

4. Cera - Mam problem z ustaleniem jaką mam cerę. Jest jasna. Dosyć blada. (latem unikam opalania twarzy, ale i tak coś chwyci. Słońce razi...)

5. Naturalny kolor włosów - Brązowy. Delikatne złote refleksy.

6. Kolor ust -różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najbardziej czuję się dobrze w chłodnych kolorach. Czerń, szary, odcienie niebieskiego (błękit, niebieski, granat, turkus...), fiolet i jeszcze malinowy, różowy.
Koleżanka mi mówiła, że pasuje do mojej urody fiolet.
Nie czuję się dobrze w brązie, pomarańczowy, żółtym.


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czysta czerń - tak Czyta biel - raczej tak. Bardzo rzadko noszę.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Raczej nie pasują, ale czyste, jak najbardziej tak.
Jak intensywny to tylko turkus mi pasuję.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Tak.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Co ze złotem i srebrem?

Pasują mi kolory zimne i srebro.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?

Nie. Mogę odrobinę kontrastować. Mniej drastyczne zestawienia. Drobniejsze wzorki. Nie potrafię określić jakie to wzorki, bo nie są takie typowe.

Żyły mam niebieskie a parę jest fioletowych.

Czy dobrze myślę, że to zima?

Edytowane przez Effyx3
Czas edycji: 2013-05-07 o 21:20
Effyx3 jest offline Zgłoś do moderatora