Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaką dietę polecacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 20:04   #24
jolly_mah6
Przyczajenie
 
Avatar jolly_mah6
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 15
Dot.: Jaką dietę polecacie?

A moim zdaniem dieta 1000 czy 1200 kcal jest jedną z najzdrowszych diet. Oczywiście to zależy jeszcze ile się waży, am wzrostu, aktywność fizyczna itp, ale np ja przy wzrości 177, ale jestem drobna, jem 1200 kcal i wystarcza mi to w zupełności, czasem nawet muszę coś specjalnie jeść, żeby dociągnąć do tych kcal. Problem w tym, że większość ludzi nie wiem JAK stosować tą dietę. Przy tak stosunkowo niskim bilansie w porównaniu do przeciętnego czlowieka, nie jemy tłustych, smażonych, cukrzonych itp rzeczy, jemy TYLKO rzeczy które są zdrowe. Zobacz ile warzyw, sałatek, ryb możesz zjeść żeby mieć to 1200kcal dziennie i na pewno przeciętny człowiek nie będzie głodny, oczywiście nie możemy nagle zejść z 3000 do 1200, ale jeśli ktoś średnio je 2000, to 1200-300 jest ok.. Nie jemy wtedy ani slodyczy, ani jogurtów, które jak wiadomo zdrowe nie są, owoce tylko sporadycznie, bo również jak dowodzą najnowsze informacje, nie wolno ich jeść za dużo, bo sprzyjają tyciu, żadne wafle ryżowe i inne duperele, jesz tylko to co jest dobre i ci służy! Ta dieta jest na prawdę bardzo dobra, tylko trzeba wiedzieć JAK ją stosować, nie można jeść byle czego, no samych owoców, bo wiadomo, że człowiek będzie głodny, smażonych itp. 5 posiłków op 200-250 kcal w ciągu całego dnia to bardzo dobra stawka.
jolly_mah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując