Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-07, 20:15   #3542
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Chęć sprawdzenia jak to jest na głębokim bikini bez znieczulenia, okazała się najgłupszym pomysłem ostatnich miesięcy. Brawo ja Bolało dużo bardziej, aż się wzdrygałam, lód też dużo nie pomagał. Nigdy więcej bym się na to nie zdecydowała i z pachami już nie zaryzykuję.

Z dobrych wieści, oficjalnie skończyłam bikini 5 zabiegów i babeczka stwierdziła, że nie chce mnie już widzieć, chyba, że na innej partii. Śmiesznie to wygląda, tak mało punkcików wokół bikini. Druga, jeszcze milsza rzecz, żeby nie tracić zabiegu, zrobiła mi wewnętrzną stronę ud. Z przodu mam tylko meszek więc nie było sensu także praktycznie jeden zabieg na uda mi odpadł A najlepsze, że zamiast 350 zł za głębokie bikini zapłaciłam 250. Miałam ochotę ją ucałować Dogadałyśmy się też co do warg, gdyby coś tam się jeszcze pojawiło ( a tego się spodziewam, bo głębokie robiłam tylko 3 razy), to załatwi mi je punktowo przy jakimkolwiek innym zabiegu. Chociaż stwierdziła, że i tak jest ich mało.
Gdyby nie ten ból, uznałabym ten dzień za na prawdę udany


Pytałam o różnice mocy Dueta i LS i zrozumiałam to tak jak tu podawano, że chodzi o wielkość głowicy. Jeżeli jest większa to moc powinna być mniejsza żeby naświetlanie nie było zbyt mocne. Na LS maksymalnie jest 60J! Wow, 38 już mi poparzyło skórę! Nie wiem, chyba trzeba by mieć skórę jak słoń żeby wytrzymać 60.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując