Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 23:56   #4962
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Ojej, ale było szaleństwo zakupowe Nie załapałam się na wspólne, ale przez Was kliknęłam szampon i odżywkę - manuka i kokosową.
Będę mieć zapas jak dla wojska
Mam nadzieję, że dojdą całe.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42815334]Faktycznie wszystko zależy od karnacji- ten sam kolor może wyglądać całkiem inaczej u różnych osób i to dlatego miałam kiedyś tyle nietrafionych odcieni ; teraz celuję raczej w chłodne róże;- taki lilaróż , ale Essie, choć podobno nie zawiera szkodliwych substancji, to koszmarnie długo schnie- nie na moją cierpliwość (choć paleta przepiękna ), dlatego ostatnio spoglądam raczej w kierunku Opi np. Tickle My France-y, ale mógłby mieć w sobie trochę więcej różu
Natomiast jako top stosuję ostatnio Nail Tek II intensive Therapy i w tej roli sprawdza się doskonale-ślicznie wyrównuje płytkę, pięknie błyszczy i jest bardzo trwały, ale przyznam, że składowo to nie wiem, jak on wygląda [/QUOTE]
Odpowiedziałam na plotkowym, bo tutaj będziemy zaśmiecać klik
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora