Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-08, 22:39   #2283
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Gorszy, niestety gorszy. Od dwóch lat(z przerwami, w czasie których używam właśnie kwasów) jestem na Atredermie. Jest znacznie lepiej niż było te 2 lata temu, ale dalej jest źle. Może gdybym używała go cały czas bez przerw i zawsze 2x w tygodniu, to byłoby lepiej, ale nie zawsze mam taką możliwość...
Chyba czas zacząć interesować się Izotekiem
Jesli wykorzystalas tak duzy arsenal mozliwosci, to moze decyzja o doustnych retinoidach bylaby sensowna. To jest na pewno duza zmiana, wieksza niz wszystkie kwasy razem wziete.

Cytat:
Napisane przez ORIENT Music Pokaż wiadomość
Ja rowniez mam podobna skore i bardzo dobry krem na dzien ktory dobrze matuje skore to Clinique anti blemish nawilazajacy,mam go od miesiaca,warto wyprobowac,na poczatku dostalam probke ,kupujac puder clinique w perfumeri i bardzo mi podpasowal i w koncu zdecydowalam sie na pelnowymiarowe opakowanie
Ja kremu matujacego w ogole juz nie szukam, bo zwyczajnie nie mam takiego kiedy stosowac. Pod filtr na dzien sie "nie zmiesci", na noc nie ma sensu. Zreszta dla mnie "krem" i "matujacy" sie nawzajem wykluczaja.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora