Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-17, 18:17   #2437
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez NaturalnaWodaMineralna Pokaż wiadomość
Czyli teoretycznie stosując same oleje skórę można wręcz przesuszyć?

Ostatnio używałam jako nawilżacza serum odbudowującego z BU opartego na 2 olejach, skwalanie i kompleksie liposomowym, a kwasiłam się raz w tygodniu tonikiem z kwasem mlekowym 8% i salicylowym 2% też z BU. Skórę mam ogromnie przesuszoną. Łuszczenie jest cały czas, nie jest tak, że po kilku dniach od zastosowania toniku łuszczenie się zaczyna, później kończy i znowu. Nie pamiętam już kiedy nie miałam suchych skórek. Skóra nie jest ani w ząb elastyczna i jędrna, jakby przybyło mi 20 lat Podkład wygląda tak, że lepiej wyglądam bez niego. Wczoraj zaopatrzyłam się w e-naturalne w serum z algami, NMF, hydromanilem, kwasem hialuronowym i peeling enzymatyczny. Czy mogę liczyć, że mnie to uratuje? Proszę o wsparcie
U mnie olej stosowany z kwasem hialuronowym wywoływał raczej ściągnięcie skóry na twarzy, niż nawilżenie, więc faktycznie to może być przez to. Jeżeli masz glicerynę, spróbuj dodać kropelkę do serum, u mnie pomagało. Myślę, że serum z e-naturalnie powinno bardziej Ci posłużyć, niż to olejowe.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora