Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mdłości i wstręt do zapachów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-07, 17:54   #10
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Mdłości i wstręt do zapachów

Niestety Bafi ale jedyne co możesz zrobic to unikać ile sie da tego co owe mdłosci wywołuje. Ja mysle ze sie Twojemu facetowi nic nie stanie jak zrobi sobie maly post od miesa, no chyba ze sam sobie kupi, ugotuje i potem pozmywa - moj wlasnie tak robił, choc akurat wielkim miesożercą nie jest. .

Co do pozostałych rzeczy to odstaw wszystkie kosmetyki i przerzuc sie na bezzapachowe. Mnie awersja do zapachów przesladuje przez calutenką ciążę, a za tydzien mam rodzic i nadal nie używam perfum, mydło tylko szare- Jeleń , dezodorant AA bezzapachowy, krem Ziaji bezzapachowy albo ew. Nivea, proszek do prania - Bobas, zupełnie bezzapachowy, nawet oliwke do ciała kupiłam bezzapachową (za to pierońsko drogą )
Poszły w odstawke wszyskie Lenory, Cify, odświeżacze, kibelek od 9 miesiecy myje wyłącznie moj mąż, przez pierwsze 4 miesiace nie byłam w stanie nawet otworzyc lodówki - misiek jak rano wychodził do pracy to mi wyciągał żarcie z lodówki zebym tam nie musiała zaglądać
Ale nie jest powiedziane ze Ty tez tak bedziesz miala, w wiekszosci przypadków mdłosci mijają w okolicach 12 tygodnia. Współczuje Ci bo wiem jakie to nieprzyjemne (to dla mnie była najwieksza mordęga w ciąży), ale mdłosci to jest naprawde dobry objaw - znaczy ze masz wysoki poziom hcg i to jest bardzo dobrze dla dzidzi
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując