Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kamuflaż Art Deco..podoła..?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-24, 18:59   #1
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214

Kamuflaż Art Deco..podoła..?


słuchajcie dziewczyny...wiem ze pewnie pojawiło sie cos podobnego ale naparwde nie mogłam znalesc niczego konkretnego a potrzebna mi szybka odpowiedz wizazanek dobrze obytym z kamuflarzem art deco...otóz mam since pod oczami..do tej pory namietnie uzywalam dermacolu ale moja namietnosc mija bezpowrotnie..ten kosmetyk nie nadaje sie mimo wszytko pod oczy (to taki moj subiektywizm)..choerlin ie sie walkuje..oko wyglada nieswiezo i w zwiazku z powyzszym to wszystko na dokladke z ''uroczymi'' siniakami daje oplakany efekt..zdecydowalam sie wiec kupic kosmetyk specjalistyczny..i teraz..kamuzlaz z tego co wystydiowalam na wizazu i KWC super kryje i jest trwaly..ale czytam tu o krostkach..naczynkach..pr zebarwieniach..a o cieniach w sumie nic konkretnego..no wiec moje pytanie do was: czy ten specyfik NADAJE sie pod oczy?czy nie wazy sie?trzyma sie caly dzien w dosc dobrej wizualnej formie?wiecie nie wymagam zeby bylo perfect w kazdym calu bo zdaje sobie sprawe z tego ze on moze troszke wejsc w ''mimike'' ale to jakos przezyje (czyt. bede robic poprawki)...chodzi mi o to czy faktycznie daje rade?prosze pomozcie bo jade jutro na zakupy i chcialabym cos zadziałać...
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując