Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-28, 16:28   #1053
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
A bo ja wiem? "Mam" trzech lekarzy, którzy są tak mili. Dla onkologa jestem perełką, dla poprzedniego chirurga kwiatkiem, a dla obecnej P. doktor - precelkiem Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście (i nie mówię tylko o tych zdrobnieniach) na pewno przed każdą wizytą miałabym mniej stresu, bo widzę, że dokładają też starań, aby mi ulżyć i odciążyć w zmartwieniach.
nieźle
ja dla mojego dentysty byłam swego czasu myszką


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ah no tak soczewki
moje się tunelują zawijały się trochę do spodu, ale się przyzwyczaiłam i teraz już chyba się nie zawijaja tak bardzo a migdałków kiedyś spróbuję
spróbuj koniecznie!
no te soczewki...!


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


A Twoje wcale nie łopatki
dziękuję


Cytat:
KAROLUUUU!!!!


Specjalnie dla Ciebie. (kurcze, zjadł aparat soczystość neonów...)
Bo jesteś barwna, radosna i nie da się Ciebie nie zauważyć.

Buziaki
Załącznik 5036402
ale bym jadła
są genialne, wyglądają jak cukiereczki


Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam pierwsze zdobienie - bałwanka. Wyszedł całkiem nieźle, ale jego malowanie zajęło mi ponad pół godziny. Byłoby krócej, gdybym paznokciem nie uderzyła w kant stołu. musiałam zaczynać od nowa
pokaż koniecznie!


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ja wiele rzeczy już wcześniej mierzyłam ale czekałam aż przecenią więc mogłabym w ciemno w sumie poza tym zazwyczaj biorę L/40 więc pewnie bym trafiła
a to widzisz, a u mnie różnie z rozmiarówką, raz wcisnę się w mniejszy rozmiar, raz z większy.
ale jak mierzyłaś to tym lepiej




znowu mnie mdli, no umrę chyba.
oczywiście co na to mama? na okres. albo się denerwuję.
no, denerwuję, ale jej gadaniem. najchętniej by mnie meliskami faszerowała po brzegi. a na @ nigdy takich cudów nie miałam.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora