Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-15, 18:07   #610
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie odległości pomiędzy zabiegami.
Zrobiłam 2 zabiegi laserem light sheer. Odstęp 8-12 tyg. Niestety 3 zabieg wypadł niefortunnie i został odwołany. A było to w lipcu. Włosy rosły mi na potęgę ale od kilku dni zauwazyłam, że ich wzrost jest wstrzymany. Znów nie rosną.. A okres od ostatniego zabiegu do dnia dzisiejszego to prawie 4mc.

Moje pytanie brzmi - czy jest sens iść na kolejny zabieg podczas gdy włosy przestały rosnąć? Czy poczekać ten okres i dopiero iść jak znów zaczną rosnąć?
W ogole myślałam, że... po zabiegu nie rosną jakiś czas a potem odrastają. W moim przypadku był wzrost wstrzymany, znów ruszył a teraz znów wstrzymany.
szczerze mowiac, nie bardzo rozumiem, co masz dokladnie na mysli. wlosy po zabiegu nie odrastaly i tak sie dzieje w czesci przypadkow, potem zaczely odrastac, a teraz widocznie juz dalej nie rosna, bo wszystko co mialo odrosnac, odroslo...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-09-15 o 18:09
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując