Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 11:14   #3894
zloootko
ZloOotko
 
Avatar zloootko
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: INTERNETY
Wiadomości: 34
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Witam jakiś czas temu pisałam miałam mieć dzisiaj no.. operację/zabieg.. usuniecia jajnika. przez torbiel( " tylko" 5cm :P ) . przyszłam na szpital i okazało się.... ze torbiel wchłonęła się i jest gicior! hurra ale lekarz zalecił bym brała hormonalne tabletki aby zapobiec kolejnym takim sytuacjom.. (bo markery były ok)
myślę ze tab antykon. pomogą prowadzacy gin mi wszystko opowiedzial dlaaczego tak anie innaczej . no i jestem spokojniejsza
tylko teraz jak będę brać anty. to aż do czasu planowania dzidziusia :C
no i wiadomo teraz czekaja mnie czeste kontrole .. usg... itd czy hormony pomagaja.. bo to roznie bywa :P

kieruje pytanie do dziewczyn które brały anty gdy miały torbiele-lub stosowaly by na nowo sie nie zrobil/y.. powiedzcie mi.
czy gdy wezmę osłonkę np aseqrelle czy cos. to nie przytyje zbyt mocno ?:P kiedys bralam anty. ale bez oslonki i wiadomo waga wzrosla.. ale za to piersi byly pelne hehe :P
no i czy rzeczywiscie udalo sie juz wiecej nie miec takich problemów? nawracajace torbiele? bóle przy zalatwianiu sie - siusianiu; przy siedzeniu... etc etc (ja mialam bole w polowie cyklu - najbardziej przy owulacji) ?

pozdrawiam
__________________
A
05.02.
Miłość prawdziwa przetrwa wszystko

Edytowane przez zloootko
Czas edycji: 2014-03-06 o 11:15
zloootko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując