Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-14, 15:35   #45
Lady_159
Raczkowanie
 
Avatar Lady_159
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 109
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisane przez nalka2 Pokaż wiadomość
To na zdjęciu to właśnie przystawka jak to mówią na pobudzenie apetytu .moja była z niebieskimi płatkami a nie różowymi. Póżniej był rosół i dwa mięsa (rolada śląska i schab z pieczarkami) podane były na półmisku i każdy brał co chciał. kluski śląskie, ziemniaki i surówki też w miskach do nakładania. Niektórzy jedli po dwa kawałki mięsa a i tak zostało. na kolacje mieliśmy fileta z ziemniaczaną roladą. bardzo ładnie wyglądało to danie i było brardzo smaczne. Póżniej były dwie kolacje jeszcze ale ja już nie jadłam bo za dużo tyego wszystkiego a jednak brzuch ściśnięty...
Do pierwszego tańca weszliśmy od strony jeziora i było przecudnie.
Było nas 88 osób i dwóch DJ i fotograf.

Nalko, przeczytałam właśnie okropną opinię o tej sali na forum e-wesele, że właściciel bardzo oszczędza na jedzeniu i porcje są minimalne, smaczne ale tak mało, że ludzie chodzą głodni i muszą uważać jak sobie nakładają aby innym coś starczyło. To straszne, płaci się tak ogromne pieniądze za tę salę, że chyba spaliłabym się ze wstydu gdyby ludzie wspominali moje wesele tylko z tego punktu, że żarcia było mało :O Masakra, to prawda?

Z pewnością zaraz po weselu w drugiej połowie sierpnia opiszę jedzenie, a jestem wybredna i wymagająca, no i nie cierpię jak brakuje jedzenia na weselu. Kapa, czy właściciel sobie nie zdaje sprawy, że fama z jedzeniem szybko się roznosi i nikt normalny nie zorganizuje już u niego wesela choćby miał najpiękniejszą salę na świecie jesli bedzie oszczędzał na jedzeniu :O
__________________
- ?... Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?
- Gdzieś musi być )
Lady_159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując