Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-11, 11:58   #55
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisane przez OchGabi Pokaż wiadomość
Jedzenie jest dobre. Ja podczas wesela byłam bardzo zadowolona, że tam mieliśmy wesele.
Właścicielowi się nie dziwię, że chce minimum 90 osób, bo ma takie duże zainteresowanie tą salą, że na pewno takich klientów znajdzie. A im więcej osób tym większy zysk. To dość oczywiste, że nie robi tego charytatywnie tylko dla zysku.

Jedyne z czym się zgadzam, to to że ludzie którzy się na takie warunki godzą są po prostu dziwni. Bo sala jest łądna, ale my mieliśmy 96 osób (8 stołów okrągłych) i 16 osób przy stole Młodej Pary i było już raczej mało miejsca na taniec! Nie wyobrażam sobie więcej gości na tej sali a tym bardziej ustawienia na 9 stolików
I tak sobie myślę, że jeśli właściciel chciał takie minium ustalaćto mógł wybudować większą salę, no ale widać że klienci na takie dziwne warunki i tak sięgodzą skoro terminy do 2016 ma po rezerwowane...

Nie mówiąc o tym, że jak były zabawy gdzie mieli być wszyscy (np. pociąg) to się ludzie nie mieścili, prowadziłam na dwór. Mało miejsca tam jest, tak na moje oko 70 max 80 osób.
No i właśnie tu robi się problem, że jak ktoś chce zrobić wesele na więcej niż 100 osób to już jest naprawdę mało miejsca a szkoda bo jak już wcześniej pisałam sala przepiękna . Z drugiej strony bez sensu jak ktoś ma te 80 gości i za pozostałe puste stoliki musi dopłacać. Właściciel zdecydowanie powinien sobie to przemyśleć. Ja byłabym w stanie odjąć paru gości na rzecz tej sali no ale poco mam płacić za 90 ludzi jak i tak tam nie ma miejsca.
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując