Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-24, 12:00   #4084
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
nie bo sie farba wymyje , i zostana mi wlosy w innym odcieniu .. juz robilam probe z pasemkami popielaty blond Loreal Excellence i zeszly , zostaly mi zielone refleksy po nich (dobrze ze od spodu i nie widac ) bo tak sie farby w odcieniach ciemnego blondu wymywaja na jasnych blond wlosacch -na zielono-szaro . poza tym kolor nie bedzie taki sam .. naturalny kolor jest trojwymiarowy , mieni sie refkleksami , kolor z farby jest plaski i jednolity , musialabym malowac calosc , lacznie z odrostem zeby nie bylo roznicy a to nie wchodzi w gre . innym wyjsciem jest balejaz calych wlosow (pare pasemek tez na odroscie ) ale nie wiem , nie chce katowac tych rozjasionych wlosow bo sie boje ze sie spala , poza tym mi odrost nie przeszkadza, wiec po co mam kombinowac na sile .
Wytrzymała jesteś Ja bym już dawno farbowała, albo czuła się jak flejtuch... Fajnie, że Ci one nie przeszkadzają i że dobrze się z nimi czujesz Z resztą niewiem czemu, ale nie wyglądasz źle z odrostami. Może dlatego, że ładnemu to nawet z odrostami ładnie
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora