Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-23, 20:20   #2040
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51504347]A ja nie mam dostępu do masek Kallosów Przez internet nie umiem kupować Kupiłabym tą zachwalaną Omegę oraz Aloe i Cherry(bo lubię wiśnie).

Ja dałam dzisiaj przed myciem olejowanie skalpu rycyną i długości lnianym na cztery godziny, potem mycie wrzosową Joanną-dwukrotnie, metodą kubeczkową. Na umyte i nieco osuszone ręcznikiem włosy nałożyłam odżywkę Garnier Awokado i Masło Karite wymieszaną z kilkoma kroplami oliwki Babydream-ostatnio moje włosy chłoną wszystko co emolientowe, za niemal każdym razem karmię je po myciu maską/odżywką z dodatkiem oliwki. Polecacie może odżywkę Garnier Fructis Oleo Repair? Szukam czegoś mocno emolientowego i nęci mnie ta odżywka.
Zabepieczenie-zielony olejek orientalny Marion, tak mnie seria zaintrygowała, że kupiłam już żółty i będzie następny, potem mam zamiar kupić czerwony i różowy

Ja nie słodzę od kilku lat, nawet kawy. Jejku, tak w ogóle to ja dawno nie piłam czarnej herbaty, zawsze wolę zwykłą wodę(najlepiej gasi pragnienie i nie może być gazowana, nie znoszę gazowanej wody) albo zieloną.
Ogólnie nie przepadam za słodyczami, ale miodu albo drożdżówki nie umiem sobie odmówić Jednak ogólnie staram się ograniczać to co niezdrowe, wszystko z umiarem. Nie znoszę tłuszczów i tłustych rzeczy, od dawna np.nie smaruję kanapek masłem[/QUOTE]

Zakupy przez net to świetna sprawa, sama kiedyś nie umiałam, a teraz nie wyobrażam sobie, jak mogłam się tym stresować Jak coś, to chętnie powiem co i jak. Mogę też podlinkować zaufany sklep na Allegro - wszystkie maski Kallos, a gumki Invisibooble na sztuki

Ja chyba dzisiaj wypróbuję pierwszy raz metodę kubeczkową

Chciałabym nie przepadać za słodyczami. Kocham cukier i miód
Po tłustych rzeczach zaczyna mnie szybko mdlić
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora