Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-19, 23:32   #4427
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Z resztą ja pisałam już - znam piękne, naprawdę piękne i pociągające kobiety w rozmiarze 44, znam też kobiety nieatrakcyjne w rozmiarze 34 (i odwrotnie, a jakże!).
Uroda dość luźno związana jest z wagą. Szczególnie, że ludzie mają naprawdę różne gusta.
Sabbath tu się z Tobą zgadzam w całej rozciągłości
Od siebie jeszcze tylko dodam, że idealna figura, czy piękne rysy twarzy (możnaby zapytać, a jakie to są te piękne i idealne ) to połowa sukcesu. Druga to to, czy kobieta jest zadbana, czy stara się dobrze wyglądać, oraz to czy siebie akceptuje, czy lubi swój wygląd.
Ja chyba jak większość z nas mam dni, kiedy miałabym ochote siedzieć na twarzy, bo tak nieatrakcyjna się czuje ale są też dni zupełnie odmienne, kiedy przed lustrem stwierdzam, że w sumie to fajnie wyglądam, wogóle świetna dziewczyna ze mnie I właśnie w te dni kiedy mam pozytywne nastawienie do swojego wyglądu, słysze więcej komplementów, więc coś w tym musi być, że kobieta wygląda tak jak się czuje
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora